Ekovata ISOCELL - plokstes.eu

Prekių kategorijos

Gamintojai

Susisiekite su mumis

Mūsų karštoji linija veikia 24/7

Telefonas:+370 7000 1130

Susisiekite su mūsų kartaja linija
Ekovata ISOCELL Visas vaizdas

Ekovata ISOCELL

Ekovata – efektyvi, ekologiškai švari ir sveikatai nekenksminga celiuliozinė termoizoliacinė statybinė medžiaga. Ji naudojama apšiltinant gyvenamuosius, visuomeninius ir pramoninius pastatus. Ekovatą galima naudoti tiek naujai statomiems, tiek remontuojamiems pastatams apšiltinti.

Smulkiau

Pasiekiamumas: turime vietoje

106 Prekės sandėlyje

12,00 €

0,96 € per kg

Celiuliozinė termoizoliacinė medžiaga pasaulyje naudojama nuo praėjusio amžiaus pradžios. Europoje dar 1928 metais ją pradejo gaminti Vokietijoje. Dabar ši puikiomis savybemis pasižyminti medžiaga labai populiari Vokietijoje, Suomijoje, Kanadoje, JAV. Skirtingose šalyse ši medžiaga turi įvairius bendrinius pavadinimus - ją vadina celiuliozine vata, celiuliozine vilna, ekovata, ekovilna. Lietuvoje, kaip ir Latvijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje ji vadinama "ekovata".

Ekovata – efektyvi, ekologiškai švari ir sveikatai nekenksminga celiuliozinė termoizoliacinė statybinė medžiaga. Ji naudojama apšiltinant gyvenamuosius, visuomeninius ir pramoninius pastatus. Ekovatą galima naudoti tiek naujai statomiems, tiek remontuojamiems pastatams apšiltinti.

Ekovata yra efektyvi apšiltinimo medžiaga (λ=0.038 W/mK). Šiltinant  pastatus ekovata, ji pilnai užpildo smulkiausius tarpelius ir suformuoja vientisą besiūlį izoliacijos sluoksnį - tai leidžia pasiekti geresnę šilumos varžą nei naudojant lakštinę apšiltinimo medžiagą. Specialios technologijos ir įputimo įrenginio pagalba galima suformuoti reikiamo storio termoizoliacinės medžiagos sluoksnį. Įpūtimo sistemos dėka, visos aukštesnės pastatų dalys apšiltinamos be problemų- tai taupo laiką, greitina ir atpigina statybos procesą. Medžiagų nereikia transportuoti rankomis į pastato vidų. Nelieka atliekų- medžiagos reikia tik tiek, kiek vietos yra pastato dalyse specialiai suformuotose ertmėse. Darba atliekami daug greičiau nei naudojant ruloninę ar lakštinę apšiltinimo medžiagą.

Ekovata - tai medžio plaušas, impregnuotas chemiškai nelakiomis medžiagomis. Ekovata gaminama iš naturalios organinės medžiagos - celiuliozės, pridedant nekenksmingų sveikatai, nelakių antiseptinių boro junginių druskų pavidalu. Dėl šių priedų ekovata apsaugo medines konstrukcijas nuo puvimo, grybelio, pelėsio, joje nesiveisia graužikai ir vabzdžiai.

Ekovata yra "kvėpuojanti" apšiltinimo medžiaga. Pastate, kuris yra apšiltintas ekovata, dažniausiai nėra būtinybės naudoti brangių difuzinių, antikondensacinių bei neleidžiančių sienoms kvėpuoti garo izoliacinių plėvelių.

Ekovata yra priskiriama prie sunkiai degių medžiagų. Dėl sudetyje esančių priedų, gaisro metu ji ne tik neužsiliepsnoja, bet ir stabdo liepsnos plitimą, apsaugodama medines pastato konstrukcijas.

Tinkamai eksploatuojant kokybiškai apšiltintą pastatąekovata savo savybių nepraranda daugiau nei 50 metų.


  • Svoris 12,5 kg
  • Kiekis paletėje 35 vnt