ISOPLAAT Universal 50mm - plokstes.eu

Prekių kategorijos

Gamintojai

Susisiekite su mumis

Mūsų karštoji linija veikia 24/7

Telefonas:+370 7000 1130

Susisiekite su mūsų kartaja linija
ISOPLAAT Universal 50mm Visas vaizdas

ISOPLAAT Universal 50mm

ISOPLAAT Universal 50mm - Drėgmei, vėjui ir garsui atspari medžiaga, paprastai naudojama išoriniam pastatų šiltinimui. Tinkama naudoti tiek sienoms, tiek stogo ar perdangos konstrukcijoje.

Smulkiau

Pasiekiamumas: turime vietoje

88 Prekės sandėlyje

15,00 €

13,89 € per m2

Minkštos medžio plaušo plokštės yra natūrali ir “kvėpuojanti” statybinė medžiaga, atitinkanti visus ekologiškų produktų standartas. Jos yra gaminamos iš atsinaujinančių gamtos išteklių – medienos, nenaudojant klijų, rišiklių ar kitokių cheminių priedų. Plokščių sudėtyje nėra formaldehidų.Šio produkto gamybos atliekos gali būti perdirbtos ir panaudotos iš naujo gamybos technologijoje.

Minkštos MP plokštės išlaiko visas svarbiausias medienos savybes: tvirtumą, elastingumą, šiltumą ir palankumą sveikatai. Minkštos MP plokštės yra aušktai vertinama statybinė medžiaga dėl jų labai gerų garso ir šilumos izoliavimo savybių.

Šios plokštės yra vienos iš populiariausių medžiagų karkasinių ir medinių pastatų šiltinimui bei garso izoliacijai Skandinavijoje. Jos padengtos parafinu, tad yra atsparios drėgmei. Tvirtinamos ant karkasinių pastato konstrukcijų arba tiesiog ant medinių, plytinių ar betoninių pastato sienų. Galima naudoti ir lauke ir viduje.

PRIVALUMAI:
Patikima vėjo izoliacija - nereikia difuzinių/vėjo izoliacinių plėvelių
Geros  garso izoliacinės savybės
Padidina konstrukcinį standumą, gali pakeisti nekvepuojančias OSB plokštes
Patogus lapo dydis 1,8*0,6m - lengva montuoti vienam žmogu
Ekologiškai švarus produktas
Galima tinkuoti - tinka tinkuojamiems fasadams

Šios plokštės skirtos izoliuoti pastato sienų konstrukciją ir apšiltinimą nuo vėjo, šalčio ir drėgmės, standinti konstrukcijas, izoliuoti patalpas nuo triukšmo. Plokštės yra giliai impregnuotos parafinu, tai garantuoja nuolatinį atsparumą drėgmei ir ilgaamžiškumą. Plokštės taip pat apsaugo nuo drėgmės patekimo į izoliacinį sluoksnį, taip išlaikant aukščiausias konstrukcijų šilumes savybes. Plokštes galima montuoti nenaudojant kitų vėjo ar garų barjerų, difuzinių plėvelių. 

Šias plokštes GALIMA TINKUOTI - tai, ko gero, lengviausias būdas turėti karkasinį arba rąstinį namą su tinkuotu fasadu.

  • Ilgis 1800 mm
  • Plotis 600 mm
  • Storis 50 mm
  • Kiekis paletėje 44 vnt
  • Kiekis paletėje m2 47,52