ISOPLAAT Wind barrier 12mm - plokstes.eu

Prekių kategorijos

Gamintojai

Susisiekite su mumis

Mūsų karštoji linija veikia 24/7

Telefonas:+370 7000 1130

Susisiekite su mūsų kartaja linija
ISOPLAAT Wind protect 12mm Visas vaizdas

ISOPLAAT Wind barrier 12mm

 Šilumą, garsą, vėją ir drėgmę izoliuojančios impregnuotos plokštės namo sienoms ir stogui, atsparios drėgmei, tinka naudoti pastato išorėje. 

 

Smulkiau

Pasiekiamumas: turime vietoje

131 Prekės sandėlyje

11,76 €

3,63 € per m2

Minkštos medžio plaušo plokštės yra natūrali ir “kvėpuojanti” statybinė medžiaga, atitinkanti visus ekologiškų produktų standartas. Jos yra gaminamos iš atsinaujinančių gamtos išteklių – medienos, nenaudojant klijų, rišiklių ar kitokių cheminių priedų. Plokščių sudėtyje nėra formaldehidų.Šio produkto gamybos atliekos gali būti perdirbtos ir panaudotos iš naujo gamybos technologijoje.

Minkštos MP plokštės išlaiko visas svarbiausias medienos savybes: tvirtumą, elastingumą, šiltumą ir palankumą sveikatai. Minkštos MP plokštės yra aušktai vertinama statybinė medžiaga dėl jų labai gerų garso ir šilumos izoliavimo savybių.

Šios plokštės yra vienos iš populiariausių medžiagų karkasinių ir medinių pastatų šiltinimui bei garso izoliacijai Skandinavijoje. Jos padengtos parafinu, tad yra atsparios drėgmei.

PRIVALUMAI:
Patikima vėjo izoliacija - nereikia difuzinių/vėjo izoliacinių plėvelių
Papildoma šilumos izoliacija - nelieka šalčio tiltelių
Geros  garso izoliacinės savybės
Padidina konstrukcinį standumą
Prilaiko izoliacines medžiagas
Lengva montuoti
Ekologiškai švarus produktas
Garantuoja natūralią ventiliaciją kambaryje

Šios plokštės skirtos izoliuoti pastato sienas nuo vėjo, šalčio ir drėgmės, standinti sienų ir stogų konstrukcijas, izoliuoti patalpas nuo triukšmo. Plokštės yra giliai impregnuotos parafinu, tai garantuoja nuolatinį atsparumą drėgmei ir ilgaamžiškumą. Plokštėstaip pat apsaugo nuo drėgmės patekimo į izoliacinį sluoksnį, taip išlaikant aukščiausias sienų ir stogų šilumes varžas. Plokštes galima montuoti nenaudojant kitų vėjo ar garų barjerų, difuzinių plėvelių. 

 
  • Ilgis 2700 mm
  • Plotis 1200 mm
  • Storis 12 mm
  • Svoris 9
  • Kiekis paletėje 95
  • Kiekis paletėje m2 307,8