Wind protect su špuntu - plokstes.eu

Gamintojai

Wind protect su špuntu Visas vaizdas

Wind protect su špuntu

 Šilumą, garsą, vėją ir drėgmę izoliuojančios impregnuotos plokštės namo sienoms ir stogui, atsparios drėgmei, tinka naudoti pastato išorėje. 

Smulkiau

Ši prekė neparduodama po vieną. Jūs privalote pasirinkti bent 45 vienetų(-us) šios prekės.

193 Prekės sandėlyje

7,83 €

5,40 € per m2

Minkštos medžio plaušo plokštės yra natūrali ir “kvėpuojanti” statybinė medžiaga, atitinkanti visus ekologiškų produktų standartas. Jos yra gaminamos iš atsinaujinančių gamtos išteklių – medienos, nenaudojant klijų, rišiklių ar kitokių cheminių priedų. Plokščių sudėtyje nėra formaldehidų.Šio produkto gamybos atliekos gali būti perdirbtos ir panaudotos iš naujo gamybos technologijoje.

Minkštos MP plokštės išlaiko visas svarbiausias medienos savybes: tvirtumą, elastingumą, šiltumą ir palankumą sveikatai. Minkštos MP plokštės yra aušktai vertinama statybinė medžiaga dėl jų labai gerų garso ir šilumos izoliavimo savybių.

PRIVALUMAI:
Patikima vėjo izoliacija - nereikia difuzinių/vėjo izoliacinių plėvelių
Papildoma šilumos izoliacija - nelieka šalčio tiltelių
Geros  garso izoliacinės savybės
Padidina konstrukcinį standumą
Prilaiko izoliacines medžiagas
Lengva montuoti
Ekologiškai švarus produktas
Garantuoja natūralią ventiliaciją kambaryje

Šios plokštės skirtos izoliuoti pastato sienas nuo vėjo, šalčio ir drėgmės, standinti sienų ir stogų konstrukcijas, izoliuoti patalpas nuo triukšmo. Plokštės yra giliai impregnuotos parafinu, tai garantuoja nuolatinį atsparumą drėgmei ir ilgaamžiškumą. Plokštės taip pat apsaugo nuo drėgmės patekimo į izoliacinį sluoksnį, taip išlaikant aukščiausias sienų ir stogų šilumes varžas. Plokštes galima montuoti nenaudojant kitų vėjo ar garų barjerų, difuzinių plėvelių. 

 
  • Plotis 580mm
  • Ilgis 2500 mm
  • Storis 24 mm
  • Kiekis paletėje 90
  • Kiekis paletėje m2 130,5