STEICO - plokstes.eu

Prekių kategorijos

Gamintojai

Susisiekite su mumis

Mūsų karštoji linija veikia 24/7

Telefonas:+370 7000 1130

Susisiekite su mūsų kartaja linija

Sąrašas prekių pagal gamintoją STEICO

STEICO grupė yra izoliacinių medžiagų medžio pagrindu gamybos ir pardavimo pasaulinė lyderė, kurioje dirba apie 900 žmonių. STEICO AG centrinė buveinė ir techninis pardavimų skyrius įsikūrė netoli Miuncheno, Feldkirchen. Gamyba vyksta trijuose Europos vietose - Czarnkow (Lenkija), Czarna Woda (Lenkija) ir Casteljaloux (Prancūzija). Dar STEICO grupė turi dvi pardavimo įmones Prancūzijoje (Imbsheim) ir Didžiosiojoje Britanijoje (Harpenden). Įmonės struktūros pasižymi ekonomiškumu, lankstumu bei efektyvumu. Trumpas reagavimo laikas užtikrina optimalų klientų aptarnavimą.


STEICO grupė yra ypač žinoma dėl savo ekologiškų medienos pluošto izoliacinių medžiagų. Taip pat gaminami produktai iš kanapių pluoštų taip pat sijų (struktūriniai statybos produktai) kaip ir medienos plaušų. Pardavimo asortimentą užbaigia laminuota fanera Produktai yra gaminami moderniausia įranga. Pažangios technologijos kartu su ilgametę patirtimi siūlo naujoviškus sprendimus, ekologinių ir ekonominių statybinių medžiagų gamybai. STEICO yra pirmasis gamintojas sertifikuotas visu FSC medienos pluošto izoliacinių medžiagų spektru. FSC (Forest Stewardship Council) reiškia, kad gamybai naudojamos žaliavos gaunamos iš miškų, kuriuose veikla vykdoma pagal pasaulinius standartus, orientuojantis i aplinkosaugą.


STEICO produkcija gaminama visiškai automatizuojant gamybos procesus, visi gaminiai atitinka Europos standartus. Nepriklausomos oficialios tarnybos papildomai griežtai tikrina ar laikomasi statybos reikalavimų. Sertifikuota kokybės vadyba pagal ISO 9001:2000 taip pat užtikrina nuolat aukštą gamybos produkto kokybę. Su natureplus kokybės antspaudu sudarančių pagrindinių gaminių asortimentą STEICO grupė siūlo savo klientams nepriklausoma novatorišką ir ekologišką statybinių medžiagų sertifikavimą. Kvalifikuotas personalas ir išmanatys techninę darbo pusę darbuotojai užtikrina profesionalių konsultacijų teikimą produkcijos naudojimo klausimais. Be to glaudus bendradarbiavimas su specializuotos prekybos įmonėmis užtikrina individualių konsultacijų teikimą vietoje.