NORDIC fibreboard - plokstes.eu

Prekių kategorijos

Gamintojai

Susisiekite su mumis

Mūsų karštoji linija veikia 24/7

Telefonas:+370 7000 1130

Susisiekite su mūsų kartaja linija

Sąrašas prekių pagal gamintoją NORDIC fibreboard

NORDIC Fibreboard – ekologiškių statybinių medžiagų iš medienos gamintojas, sekmingai veikiantis jau 70 metų. Gilias tradicijas turinti įmonė ypatingą dėmesį skiria produkcijos kokybei, aplinkos ir sveikatos apsaugai. Visos gaminamos medžiagos yra sertifikuotos FSC (Forest Stewardship Council). Ant gaminių esantis ženklas FSC reiškia, kad jų gamybai panaudota žaliava iš miškų, kuriuose laikomasi „Gero miškų tvarkymo“ principų. Visos izoliacinės plokštės turi ženklą Natureplus®. Tai Europos kokybės ženklas, rodantis, kad statybinė medžiaga yra sveika ir draugiška aplinkai. Visa produkcija turi M1 sertifikatą, reiškianti, kad produkcijos sudetyje nėra sveikatai kenksmingų priedų - formaldehidų, kancerogenų, alergenų ir pan.
 

Izoliacinės plokštės yra naudojamos vidaus patalpose sienų, lubų ir grindų konstrukcijoms papildomai apšiltinti, garsui izoliuoti ir konstrukcijoms standinti.


Priešvėjinės plokštės yra naudojamos pastatų lauko sienoms, luboms ir stogams kaip priešvėjinis, šiltinimo ir standumą didinantis elementas.


Grindų plokštes galima naudoti tuo atveju, jei po dengiančiąja medžiaga (parketlentės, laminuotas parketas) yra kietas ir sausas pagrindas. Grindų plokštės išlygina net mažiausius pagrindo paviršiaus nelygumus, slopina žingsnių garsą ir padaro grindis šiltesnes

Daugiau