ISOTEX Alaska - plokstes.eu

Prekių kategorijos

Gamintojai

ISOTEX Alaska Visas vaizdas

ISOTEX Alaska

ISOTEX interjero plokštės naudojamos statant naujus pastatus ir renovuojant senus. 
ISOTEX plokštės turi  turi puikias akustines ir termoizoliacines savybes. Taip yra dėl jų akytos, bet tankios struktūros. Naudojant ISOTEX galima pagerinti kambario akustika ir išvengti išorinio triukšmo.

Smulkiau

Ši prekė neparduodama po vieną. Jūs privalote pasirinkti bent 5 vienetų(-us) šios prekės.

Pasiekiamumas: Šiuo metu neturime

28,18 €

6,99 € per m2

ISOTEX interjero plokštės naudojamos statant naujus pastatus ir renovuojant senus. 

ISOTEX plokštės turi termoizoliaciniių ir garsą nutildančių savybių. Taip yra dėl jų akytos, bet tankios struktūros. Dėl šių struktūrinių savybių, plokštės yra tankuios, jtaip galima pagerinti kambario akustika ir išvengti išorinio triukšmo. Plokštės turi puikias akustines ir termoizoliacines savybes. Vidutinis garso slopinimas izoliacija ISOTEX yra 22 dB.

Šiluminė varža 
ISOTEX plokštės yra puikus šilumos izoliatorius. Šiluminis laidumas panelių 0,04-0,05 W / mK. 
Panaudojus ISOTEX plokštę taip pat padidinama sienos paviršiaus temperatūra. Šilumos izoliacija 12 mm ISOTEX skydelyje yra lygi:

  • 12 mm ipučiama vata
  • 44 mm medžio vata
  • 210 mm raudonos plytos
  • 450 mm betonas

Ekologiškas Pagrindinis 
technologija, kuri naudojama gaminant ISOTEX interjero plokštės yra ekologiška ir ekologiška. 
Mes naudojame tik aukštos kokybės medienos skiedras kaip žaliava. Mes nenaudojame klijų ar kitų cheminių medžiagų, gamindami medienos drožlių plokštės. Gaminti medienos drožlių plokštės, medžio drožlės dalies nulukštentų ir minkštimas yra maišomas su vandeniu, presuoti ir džiovinti; gamtinės dervos, esančius medžio veikti kaip rišamosiomis medžiagomis. Mes naudojame tik vandens pagrindo klijai padengti plokštės. Mediniai plaušų plokštės išlaiko visas naudingas savybes medienos: patvarumą, klampumą, šilumą ir sveikumą

įrengimas 

Sumontuoti ISOTEX interjero plokštės yra lengva. Ir vienas asmuo gali lengvai sumontuoti lengvas plokštes. Nebūtinos jokios specialiosios priemonės ar įpatingi įrankiai. 

  • Ilgis 1800 mm
  • Plotis 280 mm
  • Storis 12 mm
  • Kiekis įpakavime 8 vnt / 4,03 m2