ISOPLAAT Standard 12mm - plokstes.eu

Prekių kategorijos

Gamintojai

Susisiekite su mumis

Mūsų karštoji linija veikia 24/7

Telefonas:+370 7000 1130

Susisiekite su mūsų kartaja linija
ISOPLAAT Standard 12mm Visas vaizdas

ISOPLAAT Standard 12mm

Šilumą ir garsą izoliuojančios plokštės vidinėms namo konstrukcijoms - sienoms, pertvaroms, grindims ir stogui. Jos sukurtos papildomam konstrukcijų apšiltinimui, garso slopinimui, vidinių konstrukcijų stabilumui ir tvirtumui padidinti. Naudojamos pastato viduje ant sienų, stogo, perdangų ir grindų.

Smulkiau

Pasiekiamumas: turime vietoje

22 Prekės sandėlyje

10,97 €

3,39 € per m2

Minkštos medžio plaušo plokštės yra natūrali ir “kvėpuojanti” statybinė medžiaga, atitinkanti visus ekologiškų produktų standartas. Jos yra gaminamos iš atsinaujinančių gamtos išteklių – medienos, nenaudojant klijų, rišiklių ar kitokių cheminių priedų. Plokščių sudėtyje nėra formaldehidų. Šio produkto gamybos atliekos gali būti perdirbtos ir panaudotos iš naujo gamybos technologijoje.

Minkštos MP plokštės išlaiko visas svarbiausias medienos savybes: tvirtumą, elastingumą, šiltumą ir palankumą sveikatai.

Izoliacinės plokštės kvėpuoja, tai reiškia, kad jos sugeria perteklinę drėgmę esančią patalpoje ir grąžina ją atgal, kai patalpa yra per sausa. Ši funkcija užtikrina, kad drėgmė nesirinktų į šiltinamąjį izoliacijos sluoksnį.
Šios plokštės veikia kaip geras akustinis izoliacinis elementas, ši funkcija pagerina kambario akustiką, nutildo viduje ir išorėje esančius garsus. Medžio plokštės puikiai akumuliuoja šilumą ir neleidžia patalpoms staiga atvėsti. Dėka šios funkcijos išlaikoma stabili kambario temperatūra.

PRIVALUMAI:
Papildoma šilumos izoliacija - nelieka šalčio tiltelių
Geros  garso izoliacinės savybės
Padidina konstrukcinį standumą
Prilaiko izoliacines medžiagas
Lengva montuoti
Ekologiškai švarus produktas
Garantuoja natūralią ventiliaciją kambaryje

  • Ilgis 2700 mm
  • Plotis 1200 mm
  • Storis 12 mm
  • Svoris 9
  • Kiekis paletėje 95 vnt
  • Kiekis paletėje m2 307,8