Prekių pirkimo taisyklės - plokstes.eu

Prekių kategorijos

Gamintojai

Susisiekite su mumis

Mūsų karštoji linija veikia 24/7

Telefonas:+370 7000 1130

Susisiekite su mūsų kartaja linija

Siuntinių pristatymas

Prekės galima atsiimti iš pardavėjo sandelio. Taip pat užsakytos prekės už papildomą mokestį pristatomos nepriklausomo vežėjo, bet kuriuo adresu Lietuvoje. Atskiru susitarimu siuntys gali būti pristatomas ir į kitas šalis. Šiuo atveju prašome teirautis dėl siuntinio pristatymo į pageidaujamą šalį sąlygų ir kainos.

Siuntų pristatymo kaina priklauso nuo užsakymo vertės, bendro siuntinio svorio ir pasirinktų pristatymo sąlygų.  

Kiek pristatymas kainuos Jums, yra parodoma prekių krepšelyje. Prieš patvirtinant užsakymą, prašome į tai atkreipti dėmesį. Patvirtindami užsakymą Jūs tuo pačiu patvirtinate, kad sutinkate ir su šia siuntinio pristatymo kaina.

Siuntinio pristatymo kaina yra tik ta kaina kurią reikia sumokėti kurjeriui už pristatymo paslaugą ir jokiu būdu nėra kaip nors padidinta. Mes nuolatos dedame visas pastangas, kad pristatymo kaštai būtų kuo mažesni. 

Užsakytos prekės išsiunčiamos sekančią darbo dieną po apmokėjimo gavimo dienos. Didžiuosiuose šalies miestuose siuntiniai dažniausiai pristatomi sekančią darbo dieną. Kitose vietovėse siuntinio pristatymas gali užtrukti iki 4 darbo dienų.

Kurjeris susisieks su jumis ir suderis patogiausią siuntos pristatymo laiką. Siuntinių pristatymas į Neringą gali užtrukti ilgiau ir yra brangesnis. Prašome atkreipti į tai dėmesį prieš patvirtinant užsakymą.

 

Galimi pristatymo būdai:

  1. Darbovietės (įmonės) adresu - B2B
  2. Namų (fizinio asmens) adresu - B2C

 

Pristatymas darbovietės (įmonės) adresu (B2B) įprastai yra greitesnis ir pigesnis, todėl, esant galimybei, rekomenduojame rinkis šį pristatymo būdą.

Pasirinkant pristatymą namų adresu, nepamirškite nurodyti telefono numerio, kuriuo kurjeris galėtų su Jumis susiekti ir pasirinkti vieną iš nurodytų pristatymo laiko intervalų. Kurjeris siuntinį atveš būtent tuo laiku kurį Jūs pasirinksite.

Gavę apmokėjimą ir išsiuntę siuntą, informuosime Jus atskiru elektroniniu laišku kuriame pateiksime siuntos nuorodą, kurios pagalba galėsite sekti siuntinio pristatymo eigą internete.

 

Atkeipkite dėmesį į tai, kad kiekvienam užsakymui (siuntiniui) pateikiama atskira nuoroda!

 

Jei pageidaujate užsakyti prekes kurių tuo metu sandėlyje nėra, prašome susisiekti su mumis ir mes Jus informuosime apie numatomą tiekimo terminą atskiru pranešimu (e-paštu).

Susiekite su mumis jei iškilo papildomų klausimų ar neaiškumų dėl siuntų pristatymo.