KNAUF Supafil Loft PRO - plokstes.eu

Prekių kategorijos

Gamintojai

Susisiekite su mumis

Mūsų karštoji linija veikia 24/7

Telefonas:+370 7000 1130

Susisiekite su mūsų kartaja linija
KNAUF Supafil loft Visas vaizdas

KNAUF Supafil Loft PRO

Knauf Supafil - termoizoliacinė medžiaga, skirta palėpių, šlaitinių stogų, karkasinių konstrukcijų ir uždarų ertmių apšiltinimui įpučiant.

Biri, baltos spalvos mineralinė vata, gaminama be rišiklių. Nedegi (A1 degumo klasė). Neorganinė, neturinti koroziją sukeliančių priedų, atspari puvimui. Skirta naudoti gyvenamosios, visuomeninės ir pramoninės paskirties pastatuose, palėpių šiltinimui. 

Smulkiau

Pasiekiamumas: turime vietoje

2 Prekės sandėlyje

34,99 €

2,11 € per kg

KNAUF Supafil - tarpus ir ertmes patikimai užpildanti įpučiama izoliacinė vata, kaip ir visi kiti KNAUF pastatų šiltinimo produktai yra patikrinta ir sertifikuota, ji atitinka visus Europos Sajungos standartus. Naudodami KNAUF Supafil produktus, Jūs galite būti tikri, kad turėsite išskirtinai gerą patalpų izoliaciją.

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ – Pagaminta patikimo gamintojo KNAUF įpučiama apšiltinimo medžiaga yra gaminama tik iš vieno natūralaus žemės produkto - smėlio. Ši medžiaga nėra nuodinga, o laikui bėgant nesensta.

SVEIKA APLINKA - įpučiamos KNAUF Supafil mineralinės vatos sudetyje nėra jokių cheminių rišiklių ir kitų pavojingų priedų. Produktui suteiktas auksinis patalpų oro komforto sertifikatas. Sertifikatas apjungia griežčiausius reikalavimus,bet kurioje ES šalyje - tai ekologiškumas, kenksmingų medžiagų išsiskyrimas ir t.t.

SUMAŽĖJĘ ŠILUMOS NUOSTOLIAI – įpučiama KNAUF Supafil mineralinė vata yra sukurta sumažinti šilumos nuostolius pastatuose. Nustatyta, kad vidutiniškai 25% šilumos prarandama per pastato stogą. Izoliavus stogą ir palėpę, sunaudojama mažiau šilumos pastato apšildymui. Panaudojus Guardian mineralinę vatą pastato apšiltinimui, ji visą pastato gyvavimo laikotarpį taupo energiją.

ATSINAUJANTYS GAMTOS IŠTEKLIAI - Užpučiama izoliacinė vata yra gaminama iš smėlio – niekada neišsenkančios gamtinės žaliavos, nes gamtoje jos atsargos nuolat pasipildo. Naudojant šią atsinaujinančią žaliavą bei perdirbtą stiklą, sukuriamas produktas, kuris jau per pirmus metus sutaupo tiek energijos, kiek jos buvo sunaudota jo gamybai.

  • Svoris 16,6 kg
  • Kiekis paletėje 26 vnt